Umre Uçuşları için Bagaj Hakkı

Umre Uçuşları için Bagaj Hakkı Bagaj hakkı havayolundan havayoluna değişir. Suudi Arabistan Havayolları 23 kg'lık iki torbaya izin veriyor, Türk hava diğer havayolları el bagajı dahil 30kgs'ye izin veriyor. 2014'ten sonra Suudi Hükümeti'nin yeni yasalarına göre, herkes havaalanında satın alınabilecek 5 litre Zemzem suyunu yanlarında alabilir.

Oteller ve Konaklamalar için Umre fiyatları

Makkah ve Medine'ye yaptığınız manevi yolculuğunuz sırasında huzur içinde olmanız gerektiğini bildiğimiz için, ibadet etmek için kendinizi Kudret Turizm'e emanet ederek, ilgili tüm endişelerden kurtulabilir ve hatta bazı ekstra masraflardan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca fiyat, konum, tür ve kalite gibi göreceli değişkenler hakkında yardım alabilirsiniz. Ayrıca, bazı engelli saygın müşterilerimiz için de özel düzenlemeler yaptığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Beş yıldızlı oteller, mükemmel bir konumda paha biçilmez bir deneyim sunar. İlk beş yıldızlı oteller arasında Mekke Saati Kraliyet Kulesi; Fairmont Hotel, her yaştaki hacıları mümkün olan en iyi şekilde kolaylaştırmak için eldeki modern olanaklara göre en iyisi olarak kabul edilir. Müşterilerimizin geri bildirimlerine göre en yüksek puan alan diğer beş yıldızlı oteller arasında Medine Hilton, Dar Al Taqwa ve Dar Al Iman bulunmaktadır. Deneyimli ekibimiz, potansiyel rezervasyon yapan hacılara, piyasadan rekabetçi düşük fiyatlarda uçuş rezervasyonu yapmaktan konaklamalara kadar kendi başınıza en iyi düzenlemeleri yapma konusunda yardımcı olmak konusunda bilgilidir. Ayrıca kişiye özel manevi yolculuk için yardım eli uzatıyoruz. Buna ek olarak, büyük gruplar halinde hacılar için özel indirimler ve mümkün olan en yakın yerde ekonomik konaklama sunuyoruz. Son dakika sıkıntılarından kaçınmak için seyahat uzmanlarımızla önceden görüşmeniz önerilir.

Neden Hacılar tarafından Umre fiyatları rezervasyonunu Kudret Turizm'den yaptırmayı tercih ediyor?

Zaman bir kısıtlama değildir, İstanbul ve Ankara'daki Aralık, dönem tatilleri de dahil olmak üzere herhangi bir tarih ayarlayabiliriz. Tüm bütçe türlerine göre ayarlanabilir, 3 yıldız, 4 yıldız ve 5 Yıldızlı Otel zincirleri için fırsatlar, Gruplar ve özel paketler

Umre Vizesi İçin Gerekenler Nelerdir?

Umre vizesi sadece 30 gün geçerlidir. Umre'nizi bu süre içinde tamamlamalısınız. Bu vizede yalnızca Mekke , Medine ve Cidde şehirlerini ziyaret edebilirsiniz .

Umre Uçuşlarından önce herhangi bir aşı gerekli mi?

Tüm hacılar Menenjit ve diğer hastalıklara aşı yaptırmalı ve Ulusal Seyahat Sağlık Örgütü ve Merkezinden aşı sertifikası almalıdır. 15 yaşına kadar olan çocuklara çocuk felci ve meningokok aşıları yapılmalıdır. Bununla birlikte, 15 yaşın üzerindeki çocukların yetişkinlerle aynı aşılara ihtiyacı vardır. Düzenli olarak herhangi bir ilaç alıyorsanız, doktorunuzdan bir sertifika almanız gerekir ve yolculuğunuzda yeterli malzeme almanız önerilir. Normalde, bu bireylerin hamile, ağır hasta veya 65 yaşın üzerindeki Umre veya Hac'a gitmemesi önerilir. Lütfen size engelli veya yaşlı bir hacı eşlik ettiğinizi önceden bildirin. Böylece, konaklama için uygun düzenlemeleri yapabilir ve Haram'da tekerlekli sandalye yardımı sağlayabiliriz.

Mekke ve Medine'ye Ulaşım

Umre ritüellerini gerçekleştirmek için tüm Umre fiyatlarımiz şehirlerarası ulaşımla birlikte gelir. Ancak, bunu kendiniz yapmak istiyorsanız, yapabilirsiniz. Ancak normalde Cidde veya Medine'ye varışınızdaki otele planlanan ulaşım planı planlanan seyahat programınıza eklenir. Kutsal yerlere ulaşmak için taksi veya araba gibi özel ulaşım hizmetleri talep edebilirsiniz.