Yılbaşı Tatiline Özel Erciyes Kayak Merkezi & Kapadokya Turu

Yılbaşı Tatiline Özel Erciyes Kayak Merkezi & Kapadokya Turu


1.Gün 30 Aralık Perşembe Günü 

20:00 İncirli Dilek Pastanesi

20:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

21:00 Göztepe Köprüsü 

21:20 Kartal Köprüsü Altı

22:30 Karamürsel Go Petrol

22:50 Gölcük Çağrı Market

23:30 İzmit Milli İrade meydanı  

Duraklar ve kalkış saatleri trafik ve bölge talebine göre değişiklik gösterebilir.

2.Gün 31 Aralık Cuma Günü Kayseri Kayak Merkezi

Yukarıda belirtilen saatlerde siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Kayseri Kayak Merkezi- Kapadokya Yılbaşı Tatili Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca vereceğimiz molalarımızın ardından sabah erken saatlerde Nevşehir’ de kahvaltı molası veriyoruz. Sabah kahvaltımızı rehberimizin vereceği serbest süre içerisinde tamamlayarak Kayseri Kayak Merkezi’ ne gitmek için tekrar yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolcuğumuz ardından Kayseri Kayak Merkezine ulaşıyoruz. Rehberimiz kayak merkezinde katılabileceğimiz etkinlikler hakkında bilgi verecektir. Kayak merkezindeki serbest zaman ardından aracımıza dönerek konaklama yapacağımız Seandos Otel’e gitmek üzere yola çıkıyoruz.1 saatlik yolcuğumuz ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman kullanacağız. Dileyen misafirlerimiz Yılbaşı programına katılabilir, dileyen misafirlerimiz otelimizde istirahat edebilir.

Kahvaltı:  Van Kahvaltı Sarayı Nevşehir Ekstra Tur Ücretine Dâhil Değildir.

Öğle Yemeği: Sucuk Ekmek partisi Ekstra Tur Ücretine Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seandos Otel Nevşehir veya Janet Otel

Türk Gecesi: Evrenos Restoran Ekstra Tur Ücretine Dâhil Değildir. (Yılbaşı Özel Program)

3.Gün 01 Ocak Cumartesi Günü Kapadokya Bölge Turu

Turumuzun 3. Gününde, Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, günümüzün ilk fotoğraf molası Uçhisar kalesi olacak. Panoramik olarak çekilen fotoğraf ardından, Güvercinlik Vadisi'ne hâkim bir nokta olan ve muhteşem bir manzaraya sahip Salkım Tepesi’ne gidiyoruz.  Burada verilen fotoğraf molamızın ardından kayalık göreme olarak bilinen ve zamanında manastır yaşantısının hüküm sürdüğü Göreme açık hava müzesine gidiyoruz. Burada Hristiyanlık tarihi hakkında verilen bilgilerin ardından Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise gibi sayısız kiliseyi gezebilirsiniz. Kızılırmak’ın suyu ile kil toprağını birleştiren insanoğlunun 5000 yıldır geçim kaynağı olan çömlekçilik sanatını görmek için çömlek atölyesine gidiyoruz. Geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından, öğle yemeğimizi almak için Evrenos Restoran’ a gideceğiz. Daha sonrasında Çavuşin Ören yerine gidiyoruz. Sit alanı ilan edildikten sonra boşaltılan bu tarihi kasabada dolaşırken eski insanların yaşadıkları mağara taş evler ilginizi çekecek. Verilen fotoğraf molaları, yapılan anlatımlar ardından Asmalı Konak adıyla bilinen, 1800'lü yıllarda inşa edilmiş ve ilk sahibi Yorha Vasil adında bir Rum ressam olan konağı ziyaret ettikten sonra, yöresel ürünleri de bulabileceğiniz özellikle sütte kavrulmuş kabak çekirdeği bulabileceğiniz alışveriş molası sonrası otelimize dönüyoruz. 

Kahvaltı:  Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Testi Kebabı Menü/Çömlek Kebabı Menü Ekstra Tur Ücretine Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seandos Otel Nevşehir veya Janet Otel

Atv Turu: Ekstra

4.Gün 02 Ocak Pazar Günü Kapadokya Bölge Turu

Turumuzun 4. Gününde, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, bugün bölgedeki 104 farklı yer altı şehrinden biri olan Derinkuyu veya Kaymaklı Yer altı Şehrine ulaşıyoruz. Yeraltında bulunan tünelleri gezip anlatımları dinledikten Türkiye’nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi ne ulaşıyoruz. Burada Ağaçaltı kilisesini gezerek, Melendiz Çayının oluşturmuş olduğu nehir yatağında yürüyüş yaparak Belisırma’ ya ulaşıyoruz. Belisırma’ da alacağımız öğle yemeği ardından güzel bir tatili geride bırakıp, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp, bir sonraki tur organizasyonunda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Belisırma / Tur Ücretine Dâhil Değildir.

Akşam Yemeği: Yol Üstü Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman. Tur Ücretine Dâhil Değildir.

Konaklama: Yapılmayacaktır

Balon Turu: Ekstra 

Balon Seyir Turu: Ekstra

At Turu: Balon Seyir Turu esnasında yapılacaktır. Ekstra